Press "Enter" to skip to content

Dos a nedělat, aby Pomohla Zpomalit Proces Stárnutí Kůže

Stárnutí KůžePokud jste čtení tohoto, a jste ve vašem dvacátých nebo počátkem třicátých let, jsem si jistý, že máte obavy o zachování mladistvé pleti. Stárnutí kůže je jedním z nejvíce obávané aspekty stárnutí pro mnoho lidí, zejména žen. To nemusí zdát ohledu na to, že mnoho zdraví moudrý, ale pro mnohé z nás, stárnutí kůže výrazně ovlivňuje naše sebevědomí a sebevědomí. Udržet naši pleť mladě tak dlouho, jak můžeme, rozhodně nám může pomoci se cítit mnohem lépe a více pozitivní sami o sobě, jak jsme věku. Většina lidí by si mohl myslet, že vrásky, jemné linky a všechny tyto známky stárnutí se objeví pouze tehdy, jakmile se dostanete vaše čtyřicátých let. Neznámý pro mnoho, náš životní styl může opravdu udělat velký rozdíl na to, jak naše kůže stárne. Pokud vaše kůže je neustále vystavena kouř, slunce a stresu, vaše kůže je kolagen může vyčerpat rychle, což může mít za následek předčasné stárnutí. Dobrou zprávou je, že existují způsoby, jak zpomalit proces stárnutí kůže. Dovolte mi podělit se s vámi některé z nich.

Nekouřím a vyhnout se antikvární kouř. Kouření je druhou nejčastější příčinou poškození kůže vedle slunce expozice. Cigarety obsahují nikotin, který stahuje krevní cévy a snižuje průtok kyslíku do kůže. To může vysušit kůži, které mohou dělat to více náchylné k vrásky.

Nosit opalovací krém každý den, po celý rok. Nosit opalovací krém je nejlepší způsob, jak zabránit sluncem vyvolaného stárnutí. Snížením množství UVA a UVB záření, které tě pohlcují, můžete také snížit mnoho viditelné známky stárnutí.

Dělat, nechte se hýčkat s obličejové ošetření pleti alespoň jednou za měsíc. Nejvíce ošetření obličeje, zejména těch, proti stárnutí péče o obličej, a primárně je zapojit do zlepšení krevního oběhu, který výrazně pomáhá udržovat pružnost pokožky. Péče o obličej také pomoci při snižování stresu, který také hraje velkou roli v předčasné stárnutí.

Dělat, jíst hodně potraviny bohaté na antioxidanty. Antioxidanty jsou přírodní anti aging medicíny. To pomáhá zabránit škody způsobené volnými radikály v těle. Tím, že chrání sami sebe, s antioxidanty, budete zpomalit proces stárnutí kůže.

Ne přetížení sami. Zatímco tam bude vždy být nějaké problémy v životě, to je velmi důležité, aby přetížení sami nad světské problémy. Stres urychluje proces stárnutí. To může často způsobit, že tvář mračit, které se v průběhu času by mohlo způsobit nevzhledné mračit značky.

Be First to Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *